• Wpisów: 236
  • Średnio co: 10 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 10:11
  • Licznik odwiedzin: 42 981 / 2564 dni
 
bladyneczka
 
Hej kobitki :) jak tam u was? u mnie strasznie zimno ehh wyjdzie te słonko trochę ale zaraz pizga jak w kieleckim. Mała zdrowa jak na razie bogu dziękować. Ja też, mój P. tez :) i jakoś się żyje pomalutku :)
Tak wogule chciałam wam powiedzieć, że w końcu jadę do *Anglii* z Nicolą :) a P. jedzie na truskawki do Niemiec w maju bądz czerwcu a potem do nas dojedzie do Anglii :) braciszek zabukował mi bilet na 24 kwietnia...lot na 23 w nocy a ja od Warszawy mieszkam 200km i na dodatek jestem przerażona bo jadę z samym podręcznym bagażem !!! nic nie wezmę ze sobą bo wolę małą dobrze spakować niż siebie samą. Kosmetyków 0... szok .. wiem ze tam można coś wziąć ale jeden produkt nie może przekroczyć 100 ml bo zarekwirują mi..no i nie może być tego więcej niż 1L wszystkich płynów razem tak że nie wezmę tego za dużo ehh ...
no i mam nadzieje ze w kwietniu będzie już ciepło bo nie chce marnować miejsca na ciepłe ubrania...jak i tak lato niedługo..
ale mój P. potem mi dowiezie wszystko bo będzie jechał autokarem a tam można więcej wziąć niż samolotem za małą dopłatą..
i tak wiec nie wiem dalej co mam wziąć robiłam już ze 3 podchody żeby w końcu listę napisać najpotrzebniejszych rzeczy żeby przetrwać 3-4 miesiące.. ehh nie wiem wychodzę z siebie jak o tym myślę...wiem że mam jeszcze trochę czasu ale to szybko zleci zanim się obejrzę już będzie kwiecień ...

No ale trudno co będzie to będzie.. jakoś to przeżyje... :)


Przechwytywanie.JPG


Przechwytywanie1.JPG

*BUZIAK :**

Nie możesz dodać komentarza.