• Wpisów: 236
  • Średnio co: 10 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 10:11
  • Licznik odwiedzin: 42 981 / 2564 dni
 
bladyneczka
 
Witam moje Kochane :) u mnie wszytsko po staremu dalej siedze z tym kulasem *gips* już mnie on ostro denerwuje wrrr!! ... no cóż jeszcze się pomęcze  do 6! :( ale już mi na prawdę brak cierpliwości ...ehh
tak chciałam zrobić dziś makijaż ale normalnie mi nie wychodził i zrobiłam lekką kreskę tuszem i to wsio...nie bawiłam się więcej bo już wyszła bym z siebie i ustała obok jak bym miała zmywać kolejny makijaż :/
moja mała Nicola zdrowa tylko męczą ją robale... ostatnio dostała dwie dawki roztworu od pani lekarz no i lekka poprawa ale dziś od sąsiada odkupiłam taki syropek na robale może wkońcu je się wytępi :)
a tak apropo :) niedawno moja najlepsza koleżanka z czasów podstawówki zawsze razem z naszą paczką się spotykaliśmy *( ehh to były czasy <3 )* zapytała mnie czy bym jej zrobiła makijaż na chrzciny jej synka, to był dla niej bardzo ale to szczegulnie bardzo ważny dzień:)

z wielką radością się zgodziam!! :)

chciała cos lekkiego a zarazem mocnego cos w stylu smoky w brązach, pastelach :) odrazu wiedziałam co jej zmaluję :) to juz 3 moja *klijętka* z takimi zachciewajkami :) przeważnie maluję je tak jak one tego chcą jeżeli nie mają pomysłu mowią: *Andzia wymyśl cos :)* mam wtedy wolną rękę :)
do tego makijażu za bardzo sie nie przygotowywałam bo miałam już plan:) niekiedy potrzebuję przygotowania ale tylko dlatego, że niekiedy mam zaproponowane dziwne *(zachciewajki)* połączenia kolorów co potrzebuje troche wprawy :)
Oczywiście jedyna moja *klijętka* ktora nie marudziła, nie wybredzałą podczas pracy :)
z końcowego efektu !! była zadowolona :) ja również do dziś wspominam tak wspaniałą współpracę :)

oczywiście zdjęć jak zwykle nie zrobiłam ehh ciapa ze mnie :/ zawsze zapominam :) ale mam 2 :) prywatne :)

*ZDJĘCIA ZAPOŻYCZONE ZA ZGODĄ WŁAŚCICIELA Z PRYWATNEJ GALERII. ZAKAZ KOPIOWANIA!!!*


kooo.jpg


kkkk.jpg


tak wyszło :) była bardzo zadowolona :)

a jak wam się podoba?? :)

*POZDRAWIAM KOCHANE :* MIŁEGO WIECZORKU*

Nie możesz dodać komentarza.